banner

BRĪVDIENAS BULGĀRIJĀ

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar ANEX Tour!

BULGĀRIJA

Par valsti

Bulgārija, valsts, kas ir tik tuva gan garā, gan nacionālajā kolorītā, jau sen ir iecienīta vietējo tūristu vidū. Mūsu ceļotājus piesaista arī Bulgārijas kultūras unikālās iezīmes, kas izveidojušās, pateicoties tuvumam tādām valstīm kā Turcija un Grieķija. Īpaši virtuve ir daudzveidīga gan ēdienu, gan garšu ziņā - īsta gastronomiskā paradīze atpūtniekiem.

Klimats

Bulgārijas reljefs un atrašanās vieta ļauj izbaudīt Centrāleiropai raksturīgo klimatu ar aukstām ziemām un karstām vasarām. Valsts ziemeļu daļa atrodas kontinentālā klimata zonā, bet dienvidu daļa atrodas Vidusjūras reģionā. Vidējā temperatūra ziemā ir -5°C kalnu reģionos un +1°C Melnās jūras piekrastē. Vidējā temperatūra vasarā pie jūras ir +25 °С.

Kūrorti

Pludmales kūrorti

Bulgārijas piejūras kūrortos ir labvēlīgi klimatiskie apstākļi, tīras smilšu pludmales, ērtas dažādu kategoriju viesnīcas, interesantas ekskursijas un atpūtas vietas. Vasara Bulgārijā ir ne tikai atvaļinājums pludmalē, bet arī iespēja atjaunot dzīvības tonusu un uzlabot veselību valsts balneoloģijas un spa centros.

Slēpošanas kūrorti

Aptuveni 30 % Bulgārijas teritorijas aizņem kalni ar daudzveidīgu reljefu, kas piedāvā daudz atpūtas, sporta un izklaides iespēju. Slēpošanas sezona vidēja un liela augstuma kūrortos ilgst aptuveni 130 dienas. Ir daudz viesnīcu un nakšņošanas vietu, tāpēc katrs tūrists atradīs vietu atbilstoši savai gaumei un vēlmēm. Bulgārijas kalni ir viesmīlīgi, bet atcerieties, ka, lai izbaudītu to skaistumu, ir jābūt sagatavotam, sniedzot informāciju par izvēlētajiem maršrutiem, laika apstākļiem, kā arī atbildīgu attieksmi pret dabu un tās aizsardzību.

Populāri galamērķi jūsu kompleksajām brīvdienām Bulgārijā

Populārākie brīvdienu reģioni

AVIOKOMPĀNIJAS

Neatkarīgi no tā, kurp ceļojums ir paredzēts – ar mums jūs vienmēr rezervējat ideālu lidojumu! Jūms būs iespēja lidot ar labi zināmām aviokompānijām.

TŪRISMA PROFESIONĀĻI

Katrā galamērķī Jūs sagaidīs profesionāli ANEX Tour darbinieki kā arī mūsu gidi reģionos, kuri gatavi būs Jums palīdzēt.

TRANSFĒRI UZ VIETAS

Tiklīdz Jūs ieradīsieties galamērķa lidostā, Jūs laipni sagaidīs mūsu darbinieki un nogādās uz rezervēto viesnīcu.