banner

Brīvdienas Taizemē

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar ANEX Tour!

TAIZEME

Par valsti

Taizemes Karaliste ir viens no pārsteidzošākajiem, neaizmirstamākajiem un eksotiskākajiem planētas nostūriem, smaidu un pozitīvās noskaņas valsts. Taizeme pārsteidz ar savu viesmīlību, unikālo dabas skaistumu un kontrastu, apvienojot seno kultūru ar nepārtrauktu metropoles dzīves ritmu. Šī valsts ir piepildīta ar spilgtām krāsām, pikantiem aromātiem un neierobežotu skaitu izklaides programmu un izglītojošu ekskursiju.

Mūsdienās Taizeme ir viena no visvairāk apmeklētajām valstīm Dienvidaustrumāzijā. Šeit ikviens bez izņēmuma var atrast sev tīkamu nodarbību.

Valsts kopējais garums no ziemeļiem uz dienvidiem ir aptuveni 1860 km. Taizemē ir visdažādākie ģeogrāfiskie reljefi: gan līdzeni apgabali, gan pauguraini plakankalni, kalni. Valstij pieder daudzas mazas un lielas salas, kas atrodas Andamanu un Dienvidķīnas jūras piekrastes zonās. Valsts galvaspilsēta ir Bangkoka. Tieši no šīs pilsētas sākas daudzu tūristu ceļojums, jo Bangkoka ir valsts lielākā pilsēta un nozīmīgs transporta mezgls, kas savieno Āzijas valstis. Citas lielākās pilsētas un kūrorti Taizemē: Pataja, Puketa, Koh Chang, Koh Samui, Krabi un Huahina. 

Klimats 

Klimats Taizemē ir ļoti labvēlīgs. Valsts atrodas subekvatoriālajā joslā, tāpēc šeit ir silti un patīkami visu gadu.

Laikapstākļus Taizemē var iedalīt trīs gadalaikos: "karstais" – no marta līdz maijam, "lietains" – no jūnija līdz novembrim un "vēsā, sausā" – no novembra līdz februārim. Lietus parasti līst vakarā un naktī.

Gaisa temperatūra visu gadu nenoslīd zem +25 °C, un karstākajā periodā tā sasniedz +35 °C. Patīkama temperatūras grādu diapazona padara jūsu uzturēšanos Taizemē labvēlīgāku un patīkamu. 

Apskates objekti 

Ceļotājiem, kuri iegādājas ekskursijas uz Taizemi, noteikti jāapmeklē galvenās Bangkokas apskates vietas, tostarp Karaliskā pils un Čakri dinastijas muzejs, Smaragda Budas templis, Atguļošā Budas templis, kā arī jāpastaigājas pa "Karalisko upi" – Čao Praja.

Tūristi tiek aicināti apmeklēt arī Džeimsa Bonda salu un Phi Phi arhipelāgu. Niršanas entuziastiem iesakām apmeklēt Similan salas, kas ir starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē.

Ekstrēmu sajūtu cienītājiem noteikti patiks piedzīvojumu parks Top Tree. Izjādes ar ziloņiem, Safari World, Siam Niramit deju priekšnesums, Siam Park atrakciju parks, Cartoon Network akvaparks sniegs spilgtas emocijas. 

Niršana 

Niršana Taizemes tropiskajos platuma grādos sniegs neaizmirstamu pieredzi. Ūdens temperatūra nekad nepārsniedz +25-30 °C. Labākā sezona niršanai ir no novembra līdz maijam. Pataja (Taizemes līcis) un Puketa (Andamanu jūra) ir pasaulē atzīti niršanas centri. 

Populārākie brīvdienu galamērķi Taizemē

Populārākie brīvdienu reģioni

AVIOKOMPĀNIJAS

Neatkarīgi no tā, kurp ceļojums ir paredzēts – ar mums jūs vienmēr rezervējat ideālu lidojumu! Jūms būs iespēja lidot ar labi zināmām aviokompānijām.

TŪRISMA PROFESIONĀĻI

Katrā galamērķī Jūs sagaidīs profesionāli ANEX Tour darbinieki kā arī mūsu gidi reģionos, kuri gatavi būs Jums palīdzēt.

TRANSFĒRI UZ VIETAS

Tiklīdz Jūs ieradīsieties galamērķa lidostā, Jūs laipni sagaidīs mūsu darbinieki un nogādās uz rezervēto viesnīcu.