banner

Pataja

PATAJA

Vispārīgā informācija

Pataja ir Taizemes rosīgākā un ballīšu pilsēta, kas ir pazīstama visā pasaulē un pamatoti tiek uzskatīta par "rietumu" pilsētu Taizemē. Šeit ierodas tie, kuri nevar iedomāties brīvdienas bez trokšņainām ballītēm, grezniem šoviem un īstiem piedzīvojumiem.

Kūrorts atrodas stundas brauciena attālumā no Bangkokas, un braucieni ir par pieņemamu cenu. Pataijā ir viss nepieciešamais aktīvai atpūtai. Šeit jūs varat iepazīties ar vietējo kultūru, izpētīt džungļus un nobaudīt eksotiskus ēdienus.

Visas Pataijas pludmales ir ļoti atšķirīgas un atrodas no dienvidiem uz ziemeļiem: Jomtien, Naklua un Palm Beach, Dongtan.

Klimats

Pataijā ir subekvatoriāls klimats. Gaisa temperatūra šeit ir augsta un gaiss ir karsts visu gadu. Pilsēta, kas atrodas līča krastā, ir dabiski aizsargāta no viesuļvētrām un spēcīgiem vējiem. Jūra gandrīz vienmēr ir mierīga – spēcīgi viļņi jūrā ir reti.

Tradicionāli Pataijā ir trīs sezonas: "karstā" (no marta līdz maijam), "lietainā" (no jūnija līdz novembrim) un "vēsā, sausā" sezona (no novembra līdz februārim). Labākais laiks atpūtai ir sausā sezona. Gada vidējā gaisa temperatūra svārstās +28-33 °С robežās.

Izklaides

Ekskursijas uz Pataiju ļauj apvienot pludmales atpūtu ar aktīvu laika pavadīšanu. Jāatzīmē tas, ka tūristi šeit ierodas pārsvarā ne pludmales atpūtai, bet gan izklaides nolūkos.

Jautrai naktsdzīvei vislabāk ir doties uz Dienvidpataiju. Šeit ir koncentrēta labākā Taizemes izklaide, atšķirībā no ziemeļu daļas. Populārākās naktsdzīves ielas ir Beach Road vai Pattaya 2 Road.

Apskates objekti

Pattajas galvenais apskates objekts ir koraļļu salas. Šeit var nokļūt ar laivu un kuģīti.

Nepalaidiet garām ziloņu ciematu! Šie majestātiskie dzīvnieki sarīko neaizmirstamu priekšnesumu.

Jums vajadzētu arī iegādāties ekskursiju uz Pataiju, lai eksotiski iepirkties peldošajā tirgū, apmeklējot Tiffany Show kabarē vai Mini Siam, Taizemes un pasaules galveno atrakciju miniatūru kopiju parku. Ir arī vērts doties pastaigā pa Nong Nooch tropisko augu dārzu, Lielo Budas kalnu un krokodilu fermu vai ziloņu audzētavu.

Iegādājoties biļeti uz Pataiju ar bērniem, ir jēga apmeklēt Cartoon Network Amazone ūdens atrakciju parku, Khao Keo zoodārzu un Ramayana akvaparku.