banner

BRĪVDIENAS GRIEĶIJĀ

Rezervē izdevīgākos ceļojuma piedāvājumus ar ANEX Tour!

GRİEĶİJA

Par valsti

Grieķija aizņem Balkānu pussalas dienvidu teritorijas un tai piegulošās salas, kā arī Mazāzijas piekrastes salas. Kopumā valstī ir gandrīz 2000 salu, kas ir 20% no visas teritorijas. Grieķijai ir robeža ar Albāniju, Maķedoniju, Bulgāriju un Turciju. To apskalo četras jūras: Vidusjūra, Jonijas, Egejas un Lībijas jūras.

Grieķija pilnībā apvieno labākās tūrisma un atpūtas iespējas katrai gaumei un budžetam. Tās ir pludmales brīvdienas, apskates ekskursijas, biznesa braucieni un individuālas brīvdienas. Viņi saka, ka Grieķijā ir viss, un mēs tam nevaram nepiekrist: Vidusjūras maigais klimats, maigā Egejas jūra, siltā saule, krāsaina daba, liela viesnīcu bāze, lieliska virtuve, bagāts vēstures mantojums un kultūra, , protams, pieejamu cenu politika. Tāpēc katru gadu šeit ierodas miljoniem tūristu no dažādām valstīm. Grieķi ir atzīti simtgadnieki. Zinātnieki atklāja viņu ilgmūžības noslēpumu – tas viss ir par nacionālo virtuvi, balstoties uz trim vienkāršiem principiem: produktu sezonalitāte, pagatavošanas vienkāršība un ieguvumi veselībai.

Attīstīta tūrisma infrastruktūra, krāšņas pludmales un pasaulslaveni, vēsturiski apskates objekti, kas mantoti no senajām civilizācijām. Grieķijā ir gleznaini zaļi līdzenumi, augstas klintis, zelta krasti un elpu aizraujoši panorāmas skati. Protams, salas ir populārākās, izvēloties kūrortus Grieķijā, kuru lepnums ir neskaitāmas pludmales, kas pazīstamas ar piekrastes ūdeņu tīrību un neskarto dabu.

Grieķija ir senatnes šūpulis. Grieķiem ir izdevies saglabāt līdz mūsdienām lielu skaitu senās kultūras vēstures pieminekļu. Šī ir kā leģendu valsts, kas burtiski atdzīvojas tūristu acu priekšā - ekskursiju laikā. Varēsiet apmeklēt grieķu dievu, filozofu, domātāju un zinātnieku dzimteni un sajust grieķu pasaules uzskatu un radošo attieksmi pret realitāti. Grieķija ir brīnišķīgs brīvdienu galamērķis ar bagātīgu kultūras mantojumu.

Klimats

Grieķijas klimats ir daudzveidīgs: Vidusjūras, Alpu un arī atsevišķās teritorijās - mērens klimats. Kūrorta pilsētas atrodas Vidusjūras klimata joslā, ko raksturo maigas, mitras ziemas un karstas, sausas vasaras. Vasarā vidējā temperatūra svārstās no +20°C līdz +30°C, gaisa mitrums ir 50%.

Labākie brīvdienu galamērķi Grieķijā

Populārākie brīvdienu reģioni

AVIOKOMPĀNIJAS

Neatkarīgi no tā, kurp ceļojums ir paredzēts – ar mums jūs vienmēr rezervējat ideālu lidojumu! Jūms būs iespēja lidot ar labi zināmām aviokompānijām.

TŪRISMA PROFESIONĀĻI

Katrā galamērķī Jūs sagaidīs profesionāli ANEX Tour darbinieki kā arī mūsu gidi reģionos, kuri gatavi būs Jums palīdzēt.

TRANSFĒRI UZ VIETAS

Tiklīdz Jūs ieradīsieties galamērķa lidostā, Jūs laipni sagaidīs mūsu darbinieki un nogādās uz rezervēto viesnīcu.