banner

Zelta smiltis

ZELTA SMİLTİS

Vispārīga informācija

Slavenā Bulgārijas Rivjēra atrodas 18 km uz ziemeļiem no Varnas. Nav grūti nojaust, ka kūrorta nosaukums cēlies no pludmales, ko klāj smalkas zeltainas smiltis. Sulīga daba, silta jūra un skaistas smilšainas pludmales jūs sagaida Zelta smilšu kūrortā, kur varat ne tikai gozēties saulē, bet arī izklaidēties pēc saviem ieskatiem. Jūras klimats, sauļošanās, jūras ūdens, kas bagāts ar sāļiem un mikroelementiem, ārstnieciskās dūņas un dažādi ārstniecības augi, kā arī minerālūdens avoti palīdz uzlabot un atjaunot organismu.

Varnas starptautiskā lidosta atrodas 20 km attālumā.

Klimats

Vasarā vidējā gaisa temperatūra ir +27°C, bet ūdens vidējā temperatūra ir +24°C.

Pludmale un jūra

Ekoloģiskajai pludmalei ir piešķirts Zilais karogs, kas garantē drošību, tīrību un kvalitāti. Kūrortā ir iespējas nodarboties ar aktīvajiem sporta veidiem, jo īpaši ar ūdenssportu, piemēram, vindsērfingu, snorkelēšanu, ūdensslēpošanu, burāšanu un laivošanu.

Golden Sands ir diskotēkas, naktsklubi, bāri un restorāni. Daudz bērnu rotaļu laukumu, sporta centru, datorklubu, kā arī bērnu piepūšamie slidkalniņi, peldbaseini, karuseļi, izjādes ar ponijiem, teatralizēti bērnu šovi atstās daudz patīkamu un neaizmirstamu iespaidu. Pirmais ūdens atrakciju parks Bulgārijā ar nosaukumu Aquapolis šeit tika uzcelts 2003. gadā. Tas atrodas kūrorta rietumu daļā un aizņem 40 000 m² platību. Ir peldbaseini ar slidkalniņiem, kā arī klints kāpšanai.

Kūrortam ir lieliska atrašanās vieta. Tas atrodas ļoti tuvu Varnai ar tās baznīcām, muzejiem, tirgiem un veikaliem, kā arī slavenajam stikla klosterim Aladža, kura nosaukums tulkojams kā "raibais". Klostera nosaukums cēlies no sienu gleznojumiem, kas saglabājušies līdz mūsdienām. Jūs varat arī doties pastaigā, aizbraukt uz Balčiku, Kaliakras ragu, apskatīt "Akmeņu mežu" un apmeklēt gliemeņu audzētavu.