Stambula – uz viļņiem vēsturē! Bulgārijā

Ekskursija uz Stambulu no Bulgārijas ir viena no ļoti iecienītākajām tūristu vidū. Uzņēmums ANEX Tour klientiem var piedāvāt vismaz trīs iespējas: Stambula uz 1 dienu, uz 2 dienām. Ekskursijas uz Turcijas metropoli parasti tiek veiktas vakarā (aptuvenais laiks 22:30) ar Eiro klases autobusu (gaisa kondicionēšanas, audio un video sistēmām).

Ierašanās Stambulā ir nākamās dienas pulksten 10.00. Pēc tam tūristi dodas pilsētas panorāmas apskates tūrē ar Zilās mošejas, Hipodroma apmeklējumu, braucienu pa Bosfora tiltu uz Āzijas pilsētas daļu, kā arī pieturu pie ādas izstrādājumu fabrikas. Tūristiem, kuri Stambulā uzturas 2 dienas, tālāk nozīmē nakšņošanu 3* viesnīcā un brīvo laiku līdz 20.00 (aptuvenais laiks) nākamajā dienā ir iespēja pasūtīt ekskursijas par papildus samaksu. Papildu pakalpojumi, no kuriem izvēlēties: vakariņas viesnīcas restorānā, turku pirts apmeklējums, restorāna Orient Bosphorus apmeklējums ar folkloras programmu.

Abām ekskursijām 1. vai 2. dienu ekskursijas laikā – pusdienas paredzētas par papildus samaksu (viesnīcas restorānā – bufetes veidā).

Tūristu atgriešanās Bulgārijā ir aptuveni pulksten 6:00 nākamajā dienā.

Iepirkšanās tūre ietver tikai transporta izmantošanu. Arī tūristu izbraukšana ir aptuveni pulksten 20.00, ierašanās pulksten 06.00 nākamās dienas rītā.

Piezīme: visas ieejas biļetes un papildu pakalpojumus tūristi apmaksā atsevišķi uz vietas.