Plovdiva – Rilas klosteris – Meļņika – Rupite Bulgārijā

Ekskursija tiek veikta ar ērtu autobusu, kas ilgst – 2 dienas.

Pirmajā dienā tūristi ierodas Plovdivā, lai dotos pastaigu ekskursijā pa vecpilsētu (apmeklējot Antīko teātri - romiešu pilsētas Filipopoles teātri, "Hisara Kapija" - Plovdivas pilsētas vecākos cietokšņa vārtus, trāķiešu cietoksni arheoloģiskā kompleksa "Nebet Tepe" brīvais laiks pusdienām un iepirkšanās.

Nākamais programmā ir Bačkovas klostera apmeklējums, kas ir otrs lielākais aiz Rilas klostera. Slavens ar savu apbrīnojamo bizantiešu, gruzīnu un bulgāru kultūru tradīciju kombināciju. Bahkovas klosteris ir viena no Bulgārijas apmeklētākajām vietām, nozīmīgs tūrisma centrs, kas iekļauts simts Bulgārijas nacionālo dārgumu sarakstā.

Tālāk ekskursijā paredzēts transfērs uz mazāko Bulgārijas pilsētiņu - Meļņiku, lai pastaigātos pa pilsētu. Vakarā tūristiem tiks piedāvātas arī vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

Otrajā dienā pēc brokastīm tūristi pārceļas uz Rupītes pilsētu, kas atrodas vulkāna krāterī, kura izvirduma laikā, pēc Vangas teiktā, tālā pagātnē klājās sens ciems. Programmā mājas-muzeja un slavenās bulgāru pravietes Vangas baznīcas apmeklējums. Tāpat tūristiem tiek nodrošinātas pusdienas un izbraukšana uz Rilas klosteri, lai pielūgtu svētā Ivana no Rilas relikvijām.

Paredzamais izbraukšanas laiks uz kūrortu 16.30

Ekskursijas cenā iekļauts: transports, vakariņas, brokastis, pusdienas un visas apskates vietas.