Palyani klosteris – Gortyna Matala Grieķijā

Ekskursija notiek Heraklionas reģiona dienvidu daļā. Tas dos iespēju apmeklēt unikālos, vēsturiski vērtīgos Krētas pieminekļus un apskates vietas, kā arī iepazīties ar sengrieķu mitoloģiju. Caur Heraklionas pilsētu jūs dosities uz dienvidiem un Jūs nokļūsiet Krētas senākajā klosterī – Palyani Debesbraukšanas klosterī. Iepazīsiet tās vēsturi, brīnumainās ikonas, redzēsiet gadsimtiem seno svēto mirtes koku (1600 gadus vecs). Tikai patiesi ticīgie varēs ieraudzīt Dieva Mātes tēlu koka zaros. Šī koka lapas tiek izmantotas kā zāles un aizsargā pret ļaunu aci.

Turpinot savu ceļojumu uz Gortynu, galveno salas arheoloģisko rezervātu, apmeklēsiet agrīno kristiešu Svētā Tita katedrāli, ko 7. gadsimtā uzcēla romiešu Odeons, un apskatīsiet pašu platānu, zem kura zariem iemīlējas Zevs un Eiropa.

Nākamā pietura aiz Gortis ir Zahariudakis vīna darītava, kur iepazīsiet vīna darīšanas procesu un degustēsiet vietējos vīnus. Ekskursija noslēgsies Lībijas jūras "pērlē" Matalā, kur būs laiks izpeldēties Lībijas jūrā un paēst pusdienas krodziņā.

Apmeklējot šo ekskursiju, jūs nekad nevarēsiet aizmirst Krētas salu, un jums paliks tikai vissiltākās un spilgtākās atmiņas.

Ieejas biļetes nav iekļautas: ieeja Gortynā 6 eiro

Ekskursijā ieteicams ņemt līdzi: ērtus  apavus, saules cepuri, peldkostīmu, saules aizsargkrēmu.

Ēdieni un dzērieni: nav iekļauti.