Trīs salas

Ceļojums pa trim salām ir aizraujošs kruīzs pa Andamanu jūras salām, kas ietver populāro Phang Nga un Krabi provinces salu apmeklējumu. Jums tiks dota unikāla iespēja redzēt tādas salas kā: Džeimsa Bonda salu, kur tika uzņemti kadri filmai "Cilvēks ar zelta ieroci", kas stāsta par īsto džentlmeni, kuru pasaule pazīst kā aģentu 007; Phi Phi arhipelāga salu un Maya Bay lagūnu, kur tika uzņemta filma "Pludmale" ar Leonardo Di Kaprio galvenajā lomā. Rileja pussalā jums būs iespēja apmeklēt Auglības alu un tur izspēlēt vēlēšanos, kas noteikti piepildīsies. Bambi salā, ko vietējie iedzīvotāji dēvē arī par Bounty, jūs redzēsiet ainavas, kas atgādina reklāmas filmas, ar žilbinoši baltām pludmalēm.

Šīs pārsteidzošās ekskursijas nakts tiks pavadīta Phi Phi Don salā, kas ir paradīze deju un jautrības cienītājiem, jo naktī sala ir viena vienīga ballīte: visur notiek uguns šovi un diskotēkas. Savukārt mierīgākas atpūtas cienītājiem salā ir iespēja atpūsties klusā restorānā vai kafejnīcā mierīgos romantiskos ritmos, sagaidīt saulrietu uz skatu laukuma vai atpūsties viesnīcas numuriņā.

"Trīs salu" programma ir tik unikāla, ka tā ir piemērota gan jautrai kompānijai un draudzīgai ģimenei, gan arī iemīlējušam pārim.