SPA procedūras

SPA procedūras ir lieliska iespēja atvadīties no muskuļu krampjiem, apturēt ādas novecošanos, atbrīvoties no celulīta vai atrisināt liekā svara problēmu.
Āzijas valstis ir visu veidu dziedniecisko procedūru dzimtene, piemēram, ajūrvēdas, taizemiešu masāžas, ķīniešu sejas vingrošanas un citu metožu, kas risina kaulu skeleta, tam piesaistīto muskuļu audu, kā arī dažādu iekšējo orgānu normālas darbības problēmas. Vispopulārākās ir no ajūrvēdas prakses aizgūtas dziedināšanas metodes, klasiskā masāža (taizemiešu un ķīniešu), pīlinga procedūras, pēdu masāža (pēdu masāža). Sievietes pasūta vannas procedūras zāļu uzlējumā, pienā, ar rožu ziedlapiņām. Procedūru sarakstā ir arī tādi eksotiski dziedināšanas veidi kā japāņu kosmētiskā masāža, aromātisko eļļu ieziešana dermā (eļļas masāža), relaksācija, kad apkārt peld mazas zivtiņu bariņas, un minerālzelta "pulvera" izmantošana masāžas preparātu sastāvā. Manipulācijām tiek izmantoti oriģināli dabas komponenti: uzkarsēti un atdzesēti akmeņi (akmeņu terapija), aromātisko eļļu ekstrakts, sasmalcinātas augļu un ogu sēklas, minerālūdens utt. Papildus pamata manipulāciju kopumam mūsu SPA centrs piedāvā apmeklētājiem pašu izstrādātas procedūras, no kurām dažas ir balstītas uz klasiskajām tradīcijām, citas – uz mūsdienu medicīnas sasniegumiem.

Taizemes masāža ir augstu novērtēta visā pasaulē un ir pazīstama ar savu unikālo senāko tehniku un brīnumaino iedarbību. Kur citur, ja ne Taizemē, jūs atradīsiet labākos un kvalificētākos Taizemes masāžas meistarus, nokļūt kuru rokās ir katra šīs valsts viesa mērķis. Taizemes masāžas māksla sāka attīstīties vairāk nekā pirms 2,5 tūkstošiem gadu. Tās dibinātājs Jivaka Kumar Bhashi bija Indijas Magadhas karaļa personīgais ārsts. Balstoties uz Indijas un Ķīnas senajām kultūrām, Jivaka izveidoja zinātni par enerģijas plūsmu ietekmēšanu ķermenī (Sen) un noteiktiem punktiem, kas ietekmē visus orgānus. Ilgu laiku šīs metodes tika izmantotas kopā ar tā laika tradicionālo medicīnu, pakāpeniski pilnveidojoties un iegūstot skaidru sistēmu.