El Gouna – Venēcija Ēģiptē

Hurgada – viens no populārākajiem atpūtas un tūrisma galamērķiem Ēģiptē. Pilsēta atrodas netālu no Kairas un Luksoras, Sarkanās jūras piekrastē, kas ļauj ceļotājiem ne tikai apmeklēt vēsturiskas apskates vietas, bet arī baudīt izklaidi ūdens ekskursiju laikā.

El Gounas kūrortu dēvē par mazo Ēģiptes Venēciju, kas atrodas aptuveni 30 kilometrus no Hurgadas. Līdz šīs neparastās pilsētas, kas sastāv no daudzām salām, jūs tiksiet ar jahtu. Pēc tam Jūs gaida izbrauciens ar mazām motorlaivām pa gleznainajiem kanāliem ar debeszilu ūdeni, ko ieskauj dažādas arhitektūras celtnes tradicionālā un modernā stilā.
Jūrā Jūsu jahta apstāsies, lai jūs varētu snorkelēt. Ienirstot Sarkanās jūras dzidrajos ūdeņos ar masku un pleznām, ekskursijas dalībnieki iepazīsies ar pārsteidzošo un dzīvīgo zemūdens pasauli, ko apdzīvo koraļļi un krāsainas eksotiskās zivtiņas.

Papildus šai mierīgai un mērenai aktivitātei, kas tomēr sajūsmina, jums tiks piedāvāts gūt spilgtas emocijas no ātra brauciena ar “banānu” un “balonu”. Traucaties pāri atsvaidzinošajam ūdenim, paceļot ūdens viļņus!

Un makšķerēšana palīdzēs Jums atpūsties un noskaņoties brīvākam noskaņojumam pēc aktīvas izklaides.