Ekskursija uz Phi Phi

Ierodoties Puketā, gandrīz katrs tūrists savai pirmajai ekskursijai izvēlas Phi Phi salas. Un ne velti! Ja ir paradīze uz zemes, tad tā ir tieši šeit, starp zaļās veģetācijas krāsu krāšņumu, sniegbaltām smiltīm un nevainojami tīriem jūras viļņiem. Laipni lūgti Phi Phi salās, vienā no skaistākajām vietām, kurā var iemīlēties!

Phi Phi ir arhipelāgs 40 kilometrus no Puketas, Krabi provinces daļa. Arhipelāgu veido sešas salas, no kurām lielākās un slavenākās ir Phi Phi Don un Phi Phi Lay. Apdzīvota ir tikai viena sala – Phi Phi Don, kuras platība ir tikai 28 km², sastāv no diviem kaļķakmens monolītiem, kurus savieno neliels tiltiņš, abās pusēs izvietojušās pasakaini skaistas pludmales, ko ieskauj palmu audzes. Phi Phi Lei ir mazāka – šī kaļķakmens monolīta platība ir tikai 6,6 km², taču tajā ir gleznaini līči un līcīši: Ao-Pi-Lei, Ao-Maya, Ao-Lo-Sa-Ma. Un salas ziemeļaustrumos atrodas liela Tham-Vikingu ala, kurā tiek vāktas lakstīgalu ligzdas, jūs arī tur iegriezīsieties.

Iespējams, populārākais šīs ekskursijas notikums ir Maya līcis Phi Phi Lay salā. Tieši tur tika filmēta filma "Pludmale", un Leonardo Di Kaprio staigāja pa smiltīm, atstājot pēdas, kuras fani joprojām meklē. Mājīgās palienes un lagūnas, nevainojamās smilšu pludmales un kristāldzidrais ūdens sagādās patiesu baudu gan pasīvās pludmales atpūtas cienītājiem, gan niršanas entuziastiem.

Aizraujošs ceļojums uz Phi Phi salām atklās jums pārsteidzošākās vietas, kas ir paslēptas no cilvēka acīm. Ja esat ieradies atpūsties kopā ar ģimeni vai trokšņainu kompāniju un nevēlaties šķirties, lai pavadītu laiku atsevišķi, šis īsais ceļojums ir lielisks risinājums. Šeit jūs varat ne tikai izbaudīt atvaļinājumu vienā no skaistākajiem planētas nostūriem, bet arī atklāt brīnišķīgo zemūdens pasauli.