Ceļojums uz Indijas okeānu AAE

Ceļojums uz Indijas okeānu ir ne tikai atpūta pludmalē, bet arī iepazīšanās ar Emirātu noslēpumaino kultūru un oriģinālo vēsturi. Sapnis par okeānu var kļūt par realitāti Fudžairas samtainā pludmalē, kur jūs dosieties cauri tuksneša ainavai, Hadžara un Dibbas kalnu grēdām. Šis ceļojums ir lieliska iespēja ieraudzīt Emirātus nevis kā valsti ar debesskrāpjiem, tirdzniecības centriem un luksusa viesnīcām, bet gan kā interesantu valsti, kuras izskats ir pārsteidzošs un daudzveidīgs.

Ceļojuma laikā jūs iekarosiet Emirātu austrumu piekrasti, ko apskalo Indijas okeāna ūdeņi. Nedaudz vairāk nekā divas stundas ceļā no Dubaijas, un jūs jau esat Fudžairas emirātā. Ceļš uz šo brīnišķīgo vietu sagādās daudz prieka. Ne velti maršruts Šardža-Daide-Masafi tiek uzskatīts par aizraujošu: krāsainas ainavas aiz loga, kalni un zaļumi.

Dažādu nacionālā stilā darinātu paklāju cienītājiem paredzēta pietura paklāju fabrikā, kur var atrast izstrādājumu katrai gaumei un budžetam. Ceļojuma laikā ir lieliska iespēja iegādāties eksotiskus augļus par konkurētspējīgām cenām.

Piezīmes:

  • Ceļojums nav piemērots ģimenēm ar zīdaiņiem, jo brauciens ar autobusu ir garš;
  • Mēs iesakām ņemt līdzi cepures, peldkostīmu, saulesbrilles un krēmu, fotoaparātu un naudu.